• İdarə Heyəti 23.01.2023
1991-1996-cı illərdə Gazi Universitetinin İqtisadiyyat və İdarəetmə fakultəsini bitirmişdir. 1996-2009-cu illərdə Koç Bankda daxili auditor, Daxili Audit Departamentinin baş auditoru, Daxili Audit Departamentini rəhbəri, Daxili Audit Departamentinin nəzdində Kredit və Risk Auditinin bölüm rəhbəri vəzifəsində çalışmışdır. 2009-2015-ci illərdə Yapı Kredi Bankası A.Ş Daxili Audit departamentinin nəzdində Strateji Planlama və Audit koordinasiya qrupunun direktoru olmuşdur. 05.06.2015- 28.09.2015 -ci ildə "Yapı Kredi Bank Azərbaycan" QSC  Əməliyyatlar üzrə Baş Direktor (COO), 28.09.2015- ci ildən etibarən Yapı Kredi Bank Azərbaycan" QSC-da İdarə Heyətinin Sədri/Baş Direktor vəzifəsində çalışır.
• Şəhla Səmədova
İdarə Heyətinin üzvü
Bakı Dövlət Universiteti, Mexanika riyaziyyat fakultəsi Riyaziyyatçı,Azərbaycan
1996-cı ildə Bakı Dövlət Universitetinin Mexanika riyaziyyat fakultəsini bitirmişdir. 1999-2005- ci illərdə Koçbank (Azərbaycan) LTD-də Bireysel bankçılıq/servis yetkilisi olaraq,2005 -2008-cı illərdə Koçbank (Azərbaycan) LTD-də Əməliyyat Departamentinin müdiri, 2008-2009- cu illərdə "Yapı Kredi Bank Azərbaycan" QSC-də Əməliyyat Qrupunun müdiri, 2009-2012 –ci illərdə "Yapı Kredi Bank Azərbaycan" QSC-də Əməliyyat Qrupu, İT departamenti və İnzibati şöbənin fəaliyyətlərinə nəzarət üzrə Baş direktorun müavini, 2012-2013- cü illərdə"Yapı Kredi Bank Azərbaycan" QSC-də Əməliyyat Qrupu üzrə  Baş direktorun müavini ,2013-2015-ci illərdə "Yapı Kredi Bank Azərbaycan" QSC-də Əməliyyat Qrupu üzrə  Baş direktorun müavini, İdarə Heyətinin üzvü ,01.10.2015- ci ildən etibarən "Yapı Kred Bank Azərbaycan" QSC-də Əməliyyat Qrupu üzrə  Baş direktorun müavini, İdarə Heyətinin üzvü Vəzifəsində çalışır.
• Sinan Ağırbaş
İdarə Heyətinin Üzvü, Baş Direktorun Satış və Marketinq üzrə müavini
Anadolu Universiteti-Ümumi İqtisadiyyat
1999-cu ildə Anadolu Universitetinin  Ümumi İqtisadiyyat fakultəsini bitirmişdir. 1997-1999 cu illərdə Yapı Kredi Bankası A.Ş/Türkiyə Denizli Filialı Xarici Ticarət Əməaliyyatları üzrə mütəxəssis,1999-2000 ci illərdə Xarici Ticarət Əməaliyyatları üzrə mütəxəssis olmuşdur. 2000-2007 ci illərdə Yapı Kredi Bankası A.Ş/Türkiyə, İzmir Kommersiya Portfeli meneceri ,2008-2010 cu illərdə Yapı Kredi Bankası A.Ş/Türkiyə, İzmir Aydın Efeler Filialı Müdiri vəzifəsində çalışmışdır. 2010-2012 ci illərdə Yapı Kredi Bank Azərbaycan QSC-də Sumqayıt Filialının müdiri, 2012-2013 cü illərdə  Yapı Kredi Bank Azərbaycan QSC-də Müştərilərə Xidmət Departamentinin Müdiri, 2014-2018 ci illərdə Yapı Kredi Bankası A.Ş/Türkiyə, İzmir Ege Filialı Filial müdiri, 2018-2019 cu illərdə Yapı Kredi Bank Azərbaycan QSC  Satış və Marketinq üzrə Baş Direktor müavini vəzifəsində çalışmışdır. 05.02.2019- ci ildən etibarən Yapı Kredi Bank Azərbaycan QSC-də  Satış və Marketinq üzrə Baş Direktor müavini, İdarə Heyətinin  üzvü vəzifəsində çalışır.

• Managerial staff 23.01.2023
He graduated from the Economics and Management faculty of the Gazi University, in 1991-1996.  He worked as an internal auditor, head auditor at Internal Audit department, head of Internal Audit Department, head of sector on" Credit and Risk Audit" under the Internal Audit Department at Koç Bank, in 1996-2009. He was the director of Strategic Planning and Audit coordination group under the Internal Audit Department of Yapi Kredi Bank Inc. in 2009-2015. He was COO at "Yapı Kredi Bank Azerbaijan" OJSC between 05.06.2015- 28.09.2015. And he works as a Chairman/Chief Director of the Management Board at "Yapı Kredi Bank Azerbaijan" OJSC   since  28.09.2015
• Shahla Samadova
Member of Executive Board
Baku State University, Faculty of Mechanics and Mathematics, mathematician, Azerbaijan
In 1996 graduated from the Faculty of Mechanics and Mathematics of the Baku State University. Working life: 1999-2005 – retail banking services executive officer at Koçbank (Azərbaycan) LTD, 2005-2008 – Head of Operations Department at Koçbank (Azərbaycan) LTD, 2008-2009 – Head of Operations Team at Yapı Kredi Bank Azərbaycan CJSC, 2009-2012 – Deputy General Director for the control of activities of Operations Team, IT Department and Administrative Department at Yapı Kredi Bank Azərbaycan CJSC, 2012-2013 – Deputy General Director for Operations Team at Yapı Kredi Bank Azərbaycan CJSC, 2013-2015 – Deputy General Director for Operations Team, member of Executive Board at Yapı Kredi Bank Azərbaycan CJSC, since 01.10.2015 has been serving as Deputy General Director for Operations Team, member of Executive Board at Yapı Kredi Bank Azərbaycan CJSC.
• Sinan Agirbas
Member of the Management Board, Deputy General Manager for Sales and Marketing
Anadolu University-General Economic
In 1999, Mr.Agırbas graduated from the Faculty of General Economics at the Anadolu University.In 1997-1999, worked as a foreign trade operations specialist of the Denizli branch of "Yapı Kredi Bank"/Turkey, in 1999-2000 - as a foreign trade operations specialist.From 2000 to 2007, Mr.Agırbas was a commercial portfolio manager at "Yapı Kredi Bank", in 2008–2010 Mr. Agırbas served as the manager of "Izmir Aydın Efeler" branch of "Yapı Kredi Bank"/Turkey. In 2010-2012, Mr.Agırbas was the head of the Sumgait branch of "Yapı Kredi Bank" CJSC/Azerbaijan.In 2012-2013, Mr.Agırbas was the head of the customer service department of "Yapı Kredi Bank" CJSC/Azerbaijan. In 2014-2018, Mr. Agırbas was the director of "İzmir Ege" branch of "Yapı Kredi Bank"/Turkey. In 2018-2019, Mr.Agırbas was Deputy General Director in Sales and Marketing department of "Yapı Kredi Bank" CJSC/Azerbaijan. From 05.02.2019, Mr.Agırbas is Deputy General Director in Sales and Marketing department and a member of the Board of Management of "Yapı Kredi Bank" CJSC/Azerbaijan.