• İdarə Heyəti 23.01.2023
1991-1996-cı illərdə Gazi Universitetinin İqtisadiyyat və İdarəetmə fakultəsini bitirmişdir. 1996-2009-cu illərdə Koç Bankda daxili auditor, Daxili Audit Departamentinin baş auditoru, Daxili Audit Departamentini rəhbəri, Daxili Audit Departamentinin nəzdində Kredit və Risk Auditinin bölüm rəhbəri vəzifəsində çalışmışdır. 2009-2015-ci illərdə Yapı Kredi Bankası A.Ş Daxili Audit departamentinin nəzdində Strateji Planlama və Audit koordinasiya qrupunun direktoru olmuşdur. 05.06.2015- 28.09.2015 -ci ildə "Yapı Kredi Bank Azərbaycan" QSC  Əməliyyatlar üzrə Baş Direktor (COO), 28.09.2015- ci ildən etibarən Yapı Kredi Bank Azərbaycan" QSC-da İdarə Heyətinin Sədri/Baş Direktor vəzifəsində çalışır.
• Şəhla Səmədova
İdarə Heyətinin üzvü
Bakı Dövlət Universiteti, Mexanika riyaziyyat fakultəsi Riyaziyyatçı,Azərbaycan
1996-cı ildə Bakı Dövlət Universitetinin Mexanika riyaziyyat fakultəsini bitirmişdir. 1999-2005- ci illərdə Koçbank (Azərbaycan) LTD-də Bireysel bankçılıq/servis yetkilisi olaraq,2005 -2008-cı illərdə Koçbank (Azərbaycan) LTD-də Əməliyyat Departamentinin müdiri, 2008-2009- cu illərdə "Yapı Kredi Bank Azərbaycan" QSC-də Əməliyyat Qrupunun müdiri, 2009-2012 –ci illərdə "Yapı Kredi Bank Azərbaycan" QSC-də Əməliyyat Qrupu, İT departamenti və İnzibati şöbənin fəaliyyətlərinə nəzarət üzrə Baş direktorun müavini, 2012-2013- cü illərdə"Yapı Kredi Bank Azərbaycan" QSC-də Əməliyyat Qrupu üzrə  Baş direktorun müavini ,2013-2015-ci illərdə "Yapı Kredi Bank Azərbaycan" QSC-də Əməliyyat Qrupu üzrə  Baş direktorun müavini, İdarə Heyətinin üzvü ,01.10.2015- ci ildən etibarən "Yapı Kred Bank Azərbaycan" QSC-də Əməliyyat Qrupu üzrə  Baş direktorun müavini, İdarə Heyətinin üzvü Vəzifəsində çalışır.
• Sinan Ağırbaş
İdarə Heyətinin Üzvü, Baş Direktorun Satış və Marketinq üzrə müavini
Anadolu Universiteti-Ümumi İqtisadiyyat
1999-cu ildə Anadolu Universitetinin  Ümumi İqtisadiyyat fakultəsini bitirmişdir. 1997-1999 cu illərdə Yapı Kredi Bankası A.Ş/Türkiyə Denizli Filialı Xarici Ticarət Əməaliyyatları üzrə mütəxəssis,1999-2000 ci illərdə Xarici Ticarət Əməaliyyatları üzrə mütəxəssis olmuşdur. 2000-2007 ci illərdə Yapı Kredi Bankası A.Ş/Türkiyə, İzmir Kommersiya Portfeli meneceri ,2008-2010 cu illərdə Yapı Kredi Bankası A.Ş/Türkiyə, İzmir Aydın Efeler Filialı Müdiri vəzifəsində çalışmışdır. 2010-2012 ci illərdə Yapı Kredi Bank Azərbaycan QSC-də Sumqayıt Filialının müdiri, 2012-2013 cü illərdə  Yapı Kredi Bank Azərbaycan QSC-də Müştərilərə Xidmət Departamentinin Müdiri, 2014-2018 ci illərdə Yapı Kredi Bankası A.Ş/Türkiyə, İzmir Ege Filialı Filial müdiri, 2018-2019 cu illərdə Yapı Kredi Bank Azərbaycan QSC  Satış və Marketinq üzrə Baş Direktor müavini vəzifəsində çalışmışdır. 05.02.2019- ci ildən etibarən Yapı Kredi Bank Azərbaycan QSC-də  Satış və Marketinq üzrə Baş Direktor müavini, İdarə Heyətinin  üzvü vəzifəsində çalışır.

• Совет Правления 23.01.2023
В 1991-1996 гг. закончил факультет Экономики и Управления Университета Гази. В 1996-2009 гг. работал на должностях внутреннего аудитора в Коч Банк, главного аудитора Департамента Внутреннего Аудита, начальника отдела Аудита кредита и риска при Департаменте внутреннего аудита. В 2009-2015 гг. был директором Координационной группы стратегического планирования и аудита при Департаменте внутреннего аудита «Yapı Kredi Bankası» 05.06.2015 г. по 28.09.2015 г. был Главным Директором по операциям (СОО) ЗАО «Yapı Kredi Bank Azerbaijan», c 28.09.2015 г. работает на должности Председателя Совета Правления/Главного Директора в ЗАО «Yapı Kredi Bank Azerbaijan».
• Шахла Самедова
Член правления
Бакинский государственный университет, механико-математический факультет, математик, Азербайджан
В 1996 году окончила механико-математический факультет Бакинского государственного университета. Трудовая карьера: 1999-2005 – ответственный работник по оказанию услуг розничного банковского обслуживания в Koçbank (Azərbaycan) LTD, 2005-2008 – руководитель операционного департамента в Koçbank (Azərbaycan) LTD, 2008-2009 – руководитель операционной группы в ЗАО «Yapı Kredi Bank Azərbaycan», 2009-2012 – заместитель генерального директора по контролю деятельности операционной группы, ИТ-департамента и административного отдела в ЗАО «Yapı Kredi Bank Azərbaycan», 2012-2013 – заместитель генерального директора по операционной группе в ЗАО «Yapı Kredi Bank Azərbaycan», 2013-2015 - заместитель генерального директора по операционной группе, член правления в ЗАО «Yapı Kredi Bank Azərbaycan», с 01.10.2015 работает на должности заместителя генерального директора по операционной группе и члена правления в ЗАО «Yapı Kredi Bank Azərbaycan».
• Синан Агирбас
Член совета директоров, генеральный директор по продажам и маркетингу
Университет Анадолу - обще экономика
В 1999 году окончил факультет Общей Экономики Университета Анадолу. В 1997-1999 годах работал специалистом по внешнеторговым операциям «Yapı Kredi Bank» Денизлинского филиала Турции, а в 1999-2000 годах - специалистом по внешнеторговым операциям. В период с 2000 по 2007 год был менеджером по коммерческому портфелю Измира в «Yapı Kredi Bank», а в 2008-2010 годах работал директором филиала «İzmir Aydın Efeler» в «Yapı Kredi Bank»/Турция. В 2010-2012 годах был руководителем Сумгаитского филиала ЗАО «Yapı Kredi Bank»/Азербайджан. В 2012-2013 годах был руководителем отдела обслуживания клиентов ЗАО «Yapı Kredi Bank»/Азербайджан.В 2014-2018 годах работал директором филиала «İzmir Ege» ЗАО «Yapı Kredi Bank»/Турция. В 2018-2019 годах был заместителем генерального директора по продажам и маркетингу ЗАО «Yapı Kredi Bank»/Азербайджан. С 05.02.2019 г. является заместителем генерального директора по продажам и маркетингу и членом Совета Правления ЗАО «Yapı Kredi Bank»/Азербайджан.