• Müşahidə Şurası 12.01.2024
İstanbul Texniki Universiteti Elektron və Xəbərləşmə Fakültəsi, Yeditepe Universiteti İşlətmə Bölümü
Gökhan Erün, İstanbul Texniki Universiteti Elektron və Xəbərləşmə Fakültəsi üzrə bakalavr, Yeditepe Universiteti İşlətmə Bölümü üzrə magistratura məzunudur. 1994-cü ildə kariyerasına Garanti Bank Xəzinə Müdürlüyündə başlamışdır. 1999-2004-cü illərdə Korporativ Marketinq bölməsi müdiri vəzifəsini həyata keçirmişdir. 2004-cü ildə təyin edildiyi Emeklilik ve Hayat Ümumi Müdürlüyü vəzifəsindən sonra sentyabr 2005-ci ildə Garanti Banka Baş Dirktorun Müavini  olaraq təyin edilmişdir. 2015-ci ilin Sentyabrından etibarən Garanti Bankı Baş Direktorun Vəkili  olaraq kariyerasına davam edən Erün, bu dövrdə Korporativ Bankçılıq Koordinasiyası, Xəzinə, Xəzinə Marketinqi və Maliyyə Həlləri, Törəmə Məhsullar, Nağd vəsaitin idarə edilməsi və Əməliyyat, Maliyyə Təsisatlar sahələrindən məsulluq vəzifəsini yerinə yetirmişdir. Eyni zamanda Garanti Bankının müxtəlif törəmə təşkilatlarında Müşahidə Şuralarında üzv olmuşdur. 2018-ci ilin Yanvar ayından etibarən kariyerasına Yapı Kredidə Baş Direktor olaraq davam etdirən Erün, Baş Direktor vəzifəsini yerinə yetirməkdədir. Eyni zamanda, Koç Maliyyə Xidmətlərində İcra Başqanı olan Erün, Yapı Kredi Grubu filiallarının Müşahidə Şuralarında da iştirak etməkdədir.
• Akif Cahit Erdoğan
Müşahide Şurasının üzvü
İstanbul Texnik Universiteti- Roçester Texnologiya İnstitutu
1996-cı ildə İstanbul Texnik Universitetində Maşın Mühəndisliyi fakultəsi üzrə bakalavr, 1997-1999 -ci illərdə isə Roçester Texnologiya İnstitutunda Biznesin İdarəedilməsi üzrə magistratura təhsili almışdır.Peşəkar karyerasına 1998-ci ildə XEROX Corporation-da Büdcə və Planlama üzrə analitik olaraq başlamışdır. 2000-2009-cu illərdə Accenture Türkiyə İdarəetmə Konsultasiyaları üzrə baş menecer / Türkiyə kurasiyası vəzifəsində çalışmışdır.2009-2013-cü illərdə “Yapı Kredi Bankası A.Ş.”də (Türkiyə) İnformasiya Texnologiyalarının İdarəedilməsi üzrə rəhbər (CİO), 2013-2020-ci illərdə İnformasiya Texnologiyaları və Əməliyyatdan məsul Baş Direktor müavini, 2020-2021-ci illərdə İnformasiya Texnologiyaları və Əməliyyatdan məsul Baş Direktor müavini (COO) olaraq fəaliyyət göstərmişdir. Hazırda “Yapı Kredi Bankası A.Ş.”də (Türkiyə) Kommersiya və KOS Bankçılığı üzrə Baş Direktor müavini vəzifəsini icra etməkdədir.
• Serkan Ülgen
Müşahidə Şurasının Üzvü
Boğaziçi Universiteti, İstanbul, Türkiyə – İdarəetmə/Menecment
1994-1998-cı illərdə Bilkent Universitetinin Sənaye Mühəndisliyi fakultəsini bitirmişdir.2003-2005-ci illərdə Boğaziçi Universitetində Biznesin İdarəedilməsi üzrə magistr təhsili almışdır.1998-2001-ci illərdə Benkar İstehlakçılarının Maliyyələşdirmə və Kredit Kartı xidmətləri Şirkətinde Departament direktoru vəzifəsində çalışmışdır. Yapı Kredi Bankası A.Ş./Türkiyə-də  2001-2004-ci illərdə Üzv Ticarət obyektlərinin data baza müdir müavini, 2004-2006-cı illərdə Kredit Kartların Satışı departamentinin müdiri, 2006-2008-cı illərdə İstehlak Portfelinin  İdarəedilməsi qrupunun müdiri, 2009-2010-cu illərdə Kredit Kartların Satışı qrupunun müdiri; 2010-2014-ci illərdə Kartlı Ödəmə Sistemlərinin satışı qrupunun direktoru, 2014-2017-cu illərdə İstehlak, Platinum Bankçılıq, Kart Ödəmə sistemləri qrup direktoru, 2017-2018-ci illərdə Pərəkəndə Bankçılıq və Kart ödəmə sistemləri qrup direktoru və 2018-ci ildən Pərəkəndə Bankçılıq üzrə Baş Direktor müavini vəzifəsində çalışır.

• Наблюдательный Совет 12.01.2024
Гёкхан Эрюн является выпускником бакалавриата факультета электроники и связи Стамбульского технического университета, а также – магистратуры Отдела бизнес-управления Университета Едитепе. Приступил к карьере в 1994 году в Управлении казначейства банка «Гаранти» (Garanti). В 1999-2004 годах исполнял должность заведующего Отделом корпоративного маркетинга. После должности начальника Общего управления пенсии и жизни, на которую был назначен в 2004 году, в сентябре 2005 года был назначен на должность заместителя генерального директора банка «Гаранти».Эрюн, с сентября месяца 2015 года продолжавший карьеру в качестве заместителя генерального директора банка «Гаранти», в течение данного периода исполнял должность ответственного по Координации корпоративного банкинга, казначейству, Казначейскому контролю и финансовым решениям, Производным продуктам, Управлению наличными средствами и операциями, Финансовым учреждениям. Одновременно являлся членом Наблюдательных советов в различных дочерних организациях банка «Гаранти».Эрюн, с января месяца 2018 года продолживший свою карьеру в качестве генерального директора в «Япы Креди», в настоящее время исполняет обязанности данной должности. В то же время Эрюн, являющийся исполнительным директором финансовых услуг «Коч», также принимает участие в Наблюдательных советах группы филиалов «Япы Креди».
• Akif Cahit Erdoğan
Müşahide Şurasının üzvü
İstanbul Texnik Universiteti- Roçester Texnologiya İnstitutu
• Серкан Юлген
В 1994-1998 гг. окончил факультет промышленной инженерии Университета Билькент. В 2003-2005 гг. получил степень магистра в области управления бизнесом в Босфорском университете. В 1998-2001 гг. занимал должность директора департамента в компании по финансированию потребителей и обслуживанию кредитных карт Benkar. В 2001-2004 гг. занимал должность заместителя заведующего базой данных коммерческих объектов, в 2004-2006 гг. - заведующего департаментом продаж кредитных карт, в 2006-2008 гг. - заведующего департаментом по управлению портфелем потребительских кредитов, в 2009-2010 гг. - заведующего департаментом продаж кредитных карт; в 2010-2014 гг. - директора департамента продаж карточных платежных систем, в 2014-2017 гг. - директора департамента карточных платежных систем, потребительских кредитов, платинового банкинга, в 2017-2018 гг. - директора департамента по розничным банковским услугам и карточным платежным системам, а с 2018 г. занимает должность заместителя генерального директора по розничным банковским услугам в «Yapı Kredi Bankası A.Ş.»/Турция.