yapi-kredi-bank-azərbaycan-qsc-turkiyəyə-dəstək-məqsədi-ilə-100000-dollar-ianə-etdi
Qardaş ölkə Türkiyənin bir neçə şəhərində baş vermiş güclü zəlzələ nəticəsində zərər çəkmiş şəxslərə dəstək məqsədilə Yapı Kredi Bank Azərbaycan 100 000 ABŞ dolları məbləğində ianəni Türkiyə Daxili İşlər Nazirliyinin Təbii Fəlakət və Fövqəladə Hallar Agentliyinin (AFAD) hesabına köçürmüşdür.
Eyni zamanda qeyd edək ki, yardım etmək istəyən hər hansı fiziki şəxs və ya hüquqi şəxs filiallardan, internet / mobil bankçılıq və HÖP (Hökumət Ödəniş Portalı) vasitəsilə vəsaiti artıq qeyd olunan hesaba komissiyasız köçürə və ya nağd yatıra bilər. Müştərilərimizin həmçinin Əhmədli, Səbail, Nərimanov və 28 May filiallarında yerləşən və 7/24 xidmət göstərən Cash-in ATM -lərimizdən AFAD fondunun AZN (00000066) və ya USD (00000099) hesab nömrəsini qeyd etməklə ianə etməsi mümkündür.
Bankın filiallarının yerləşdiyi ünvanlar və iş saatları haqqında məlumatı linkdən əldə edə bilərsiniz: https://www.yapikredi.com.az/az/filiallar
Yapikredi Bank Azərbaycan adından zəlzələ nəticəsində həyatını itirən insanların yaxınlarına dərin hüznlə baş sağlığı verir, yaralılara isə şəfa diləyirik!

In support of those affected by the devastating earthquakes that struck several cities in our brother country, Türkiye, "Yapı Kredi Bank Azerbaijan" CJSC has donated USD 100,000 to the official account of the Disaster and Emergency Management Presidency (AFAD) under the Ministry of Interior of the Republic of Türkiye.
We also remind that any individual or legal entity wishing to donate can transfer or deposit funds free of charge to the designated account via the bank’s branches, Internet/Mobile Banking, or the Government Payment Portal (GPP). Customers can also donate through our 24/7 Cash-in ATMs located at the Ahmadli, Sabail, Narimanov, and 28 May branches by entering AFAD’s AZN account number (00000066) or USD account number (00000099).
Branch addresses and working hours are available at: https://www.yapikredi.com.az/az/filiallar
On behalf of Yapı Kredi Bank Azerbaijan, we extend our deepest condolences to the families of those who lost their lives in the earthquake and wish a speedy recovery to the injured!