yapi-kredi-bank-azərbaycan-qsc-turkiyəyə-dəstək-məqsədi-ilə-100000-dollar-ianə-etdi
Qardaş ölkə Türkiyənin bir neçə şəhərində baş vermiş güclü zəlzələ nəticəsində zərər çəkmiş şəxslərə dəstək məqsədilə Yapı Kredi Bank Azərbaycan 100 000 ABŞ dolları məbləğində ianəni Türkiyə Daxili İşlər Nazirliyinin Təbii Fəlakət və Fövqəladə Hallar Agentliyinin (AFAD) hesabına köçürmüşdür.
Eyni zamanda qeyd edək ki, yardım etmək istəyən hər hansı fiziki şəxs və ya hüquqi şəxs filiallardan, internet / mobil bankçılıq və HÖP (Hökumət Ödəniş Portalı) vasitəsilə vəsaiti artıq qeyd olunan hesaba komissiyasız köçürə və ya nağd yatıra bilər. Müştərilərimizin həmçinin Əhmədli, Səbail, Nərimanov və 28 May filiallarında yerləşən və 7/24 xidmət göstərən Cash-in ATM -lərimizdən AFAD fondunun AZN (00000066) və ya USD (00000099) hesab nömrəsini qeyd etməklə ianə etməsi mümkündür.
Bankın filiallarının yerləşdiyi ünvanlar və iş saatları haqqında məlumatı linkdən əldə edə bilərsiniz: https://www.yapikredi.com.az/az/filiallar
Yapikredi Bank Azərbaycan adından zəlzələ nəticəsində həyatını itirən insanların yaxınlarına dərin hüznlə baş sağlığı verir, yaralılara isə şəfa diləyirik!

ЗАО Yapı Kredi Bank Азербайджан пожертвовал 100.000 долларов с целью поддержки Турции!
С целью поддержки лицам, пострадавшим в результате сильного землетрясения, произошедшего в нескольких городах братской Турции, Yapı Kredi Bank Азербайджан перечислил на счет Агентства стихийных бедствий и чрезвычайных ситуаций Турции (AFAD) пожертвование в размере 100 000 долларов США.
В то же время отметим, что любое физическое или юридическое лицо, желающее оказать помощь, может без комиссии перечислить средства на указанный счет через филиалы, с помощью интернет/мобильного банкинга и ГПП (Государственный платежный портал) или внести наличные средства. Клиенты также могут сделать пожертвование через Cash-in ATM, функционирующих 24/7 в филиалах Ахмедли, Сабаиль, Нариманова и 28 мая, указав номер счета AZN (00000066) или USD (00000099) фонда AFAD.
Адреса и график работы филиалов банка указаны по ссылке: https://www.yapikredi.com.az/az/filiallar
ЗАО Yapı Kredi Bank Азербайджан с глубокой скорбью выражает соболезнование близким жертв землетрясения и желает скорейшего выздоровления раненым!